Julia Marcell – It Might Like You (2008)

Julia Marcell - It Might Like You (2008)
Julia Marcell – It Might Like You (2008)

Tak naprawdę ma na imię Julia, a nazwisko Górniewicz. Niesamowicie utalentowana Polska piosenkarka. I tak naprawę można stwierdzić, że muzyka przenika każdy element jej życia, nie tylko śpiewa. Gra również na pianinie, i skrzypcach. Bardzo pomysłowa, uwidacznia się to w jej utworach, w których wyczuwa się kojącą energię. Choć doświadczenie Polki jest niewielkie, umiejętnie komponuje aranżacje akustyczne, które są oparte na fortepianie i kwartecie smyczkowym.

Nietypowa jest również historia powstania płyty „It Might Like You”, otóż zarejestrowała się na serwis www.sellaband.com, wyławiające talenty, i pokazała tam, jak potrafi poruszyć publiczność. Poruszeni fani wysłali datki na jej konto, by mogła zrealizować swoje cele dotyczące płyty. Uzbierała w ten sposób wystarczające środki na pokrycie stworzenia singla powstającego w 2008r. Olsztynianka szybko zdobyła i zdobywa wielki tłum fanów.

I fakt, jej muzyka zasługuje na wyrazy doceniania. Umiejętnie wplata delikatną atmosferę, potrafiąc nie przytłaczać monotonnością. Fuzja pełnych dźwięków, ukazując jak pięknie potrafią brzmieć instrumenty którymi posługuje się jej zespół. Materiał filmowy ukazuje próbkę, otwierając jednocześnie wstęp do płyty. Polecamy.

Lista utworów:

 1. Put Your Headphones On
 2. Outer Space
 3. The Story
 4. Married To Life
 5. Billy Elliot
 6. Dancer
 7. Side Effects Of Growing Up
 8. Words Won’t Save You
 9. Carousel
 10. Fear Of Flying
 11. Night Of The Living Dead
 12. Sixteen, Ten Years Later

 

Comments are closed.